Fantastyczne zdjęcia z całego reportażu ślubnego. Zachwyceni jesteśmy my, jak i wszyscy goście 😍 Karolina przesympatyczna, super zorganizowana, wie kiedy, co i jak 😃 Galeria internetowa stworzona przez nią jest super przejrzysta, czytelna, z podziałem na poszczególne etapy całego dnia związanego ze ślubem i weselem. Polecam naprawdę z całego serca wszystkim, którzy jeszcze poszukują, albo mają jakiekolwiek wątpliwości! 🧡

Kilka dni przed ich ślubem napisała do mnie spanikowana Agnieszka: Karolina, ja już nie mam złudzeń, że w dniu naszego wesela będzie padać. Co z plenerem? Niestety pogoda nie zapowiadała się optymistycznie i sama straciłam wiarę w znośne warunki, ale starałam się uspokoić nastroje. W końcu nikt z nas nie ma wpływu na pogodę. 

Nadszedł ich dzień. I stał się niemalże cud. Pogoda dopisywała zarówno na przygotowaniach, jak i po ceremonii w kościele. Jednak niepewność nie opuszczała mnie i postanowiłam porwać Agę i Seweryna na plener jeszcze przed pierwszym tańcem. I wiecie co? Był to strzał w dziesiątkę, bo chwilę po skończonych zdjęciach niebo się rozpłakało. To pewnie ze wzruszenia, bo sami spójrzcie na nich! :)


Make-up: Aleksandra Przełączkowska 

Sala: Hotel-Restauracja Adria

POWIEDZIELI TAK!